O nas


Nazywam się Agnieszka Gasparska, jestem czytającą mamą dla swoich dzieci i nie tylko. Od trzech lat realizuję swoją pasję - nagrywam wiersze dla dzieci – znanych autorów, sukcesywnie rozszerzając repertuar utworów do słuchania. Postanowiłam zrealizować swoje marzenie o byciu lektorką, bo po prostu lubię to robić i sprawia mi to radość. Zawsze lubiłam wygłupiać się głosem, naśladować inne stworzenia, udawać głosem kogoś kim nie jestem, a jeszcze jak to podoba się innym to podwójnie mnie to uskrzydla, dodaje energii i zapału. Czytanie to dla mnie sposób na wypełnienie czasu. Moim marzeniem jest zdubbingowanie nietuzinkowej postaci w bajce :)


Postanowiłam odszukać drogę dla siebie, aby być szczęśliwą w tym co robię. Pomagają mi w tym mąż Bartek – mój osobisty realizator dźwięku oraz dzieci (Michałek – 3 lata, Natalka – 1 rok) wierni słuchacze i najlepsi krytycy.


Jestem otwarta na współpracę i wszelkie propozycje związane z nagraniem reklamy, opowiadania, wiersza, informacji, wiadomości, e-booka czy innego tekstu, dedykacji z okazji ważnego wydarzenia w życiu, np. zdany egzamin.


Od kiedy pamiętam zawsze lubiłam czytać. Czytanie było to dla mnie naturalną czynnością jak oddychanie, spanie czy jedzenie. W zerówce dziwiłam się, że inne dzieci nie czytają. Przez wszystkie lata szkolne, gdzie tylko się dało występowałam na scenie. Marzyłam, aby zostać aktorką. Kiedy nie dostałam się do Szkoły Teatralnej, a dostałam się na studia na Uniwersytecie Warszawskim odłożyłam swoje marzenia na później. I tak studiowałam przez 7 lat filologię polską z logopedią, a w międzyczasie zrobiłam licencjat z pedagogiki specjalnej. Udzielałam korepetycji z języka polskiego, opiekowałam się dziećmi, pracowałam w żłobku, ale w żadnym z tych zajęć nie potrafiłam się odnaleźć, czegoś mi brakowało. I tak pod wpływem natchnienia powstała „Poezja głosu”, która jest przestrzenią do nadawania tekstom dźwięku za pomocą mojego głosu.


Aby być na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami i newsami zapraszam do polubienia mojego funpage'a.