Zacznij mówić odważnie i bez stresu.

Zapraszam na holistyczny trening wystąpień publicznych i emisji głosu.

Poznaj swojego krytyka wewnętrznego – ze mną zaprzyjaźnisz się z nim i wzbijesz się na wyżyny swoich możliwości.

Jeżeli chcesz mówić bez ścisku w gardle i bez stresu, 
 napisz do mnie i umów się na:

30-minutową bezpłatną konsultację online

Jestem holistycznym trenerem wystąpień publicznych i specjalistką od emisji głosu.

W mojej pracy nad głosem i wystąpieniami skupiam się na Tobie i efektach, które osiągniesz, nie tylko na ćwiczeniach i technikach. Uczę mówić na luzie, z odwagą i bez stresu. Pokazuję, że na scenie każdy może czuć się swobodnie. Po wspólnym treningu moi klienci wręcz cieszą się na każdą możliwość mówienia przed publicznością.

Do czerwca 2021 roku byłam prezesem klubu Toastmasters Business Leaders – to część międzynarodowej organizacji, której celem jest rozwój umiejętności komunikacji, przemawiania i bycia liderem (Toastmasters International).

Z wykształcenia jestem logopedą, polonistką, pedagogiem i terapeutą integracji sensorycznej. Łączę wiedzę i doświadczenie ze wszystkich dziedzin, aby interdyscyplinarnie pracować z każdym człowiekiem.

Oprócz tego organizowałam i prowadziłam spotkania Klubu Przedsiębiorczych Mam w Warszawie, przeprowadzałam wywiady z przedsiębiorczyniami.

Pomagam ludziom mówić pewniej, wyraźniej i bez stresu, a do tego w zgodzie ze sobą. Przygotowuję do prezentacji, wystąpień publicznych i nagrań - szczególnie pod kątem głosu.

PRACUJĘ INDYWIDUALNIE I WARSZTATOWO

dzięki pracy ze mną moi klienci:

  • znajdują swoje mocne strony i dostrzegają, że mogą wypowiadać się odważnie i mieć mocny głos,

  • mówią wyraźniej,

  • uświadamiają sobie, jakie błędy popełniają i jak można je szybko wyeliminować,

  • nie męczą się podczas prowadzenia webinaru – wiedzą, jak ważna jest postawa ciała przy mówieniu,

  • wypowiadają się z entuzjazmem,

  • potrafią przygotować się do poprowadzenia panelu dyskusyjnego lub wygłoszenia nieszablonowej mowy inspiracyjnej,

  • z łatwością modulują głos i dostosowują go do sytuacji i intencji wypowiedzi,

  • potrafią skupić uwagę słuchaczy i wzbudzać słowami emocje u publiczności – wiedzą, że emocje budują historię.

Jak wygląda praca ze mną?

Najpierw analizuję Twoje dowolne wystąpienie – może to być live, fragment webinaru lub zwyczajne nagranie, które do mnie wyślesz.

Jeszcze przed pierwszą konsultacją wypełniasz krótki formularz (wersja dla kobiet, wersja dla mężczyzn) – Twoje odpowiedzi pomogą mi jeszcze lepiej przygotować się do naszego spotkania.

Następnie tworzę ćwiczenia i proponuję rozwiązania – dopasowane do Twoich potrzeb i umiejętności.

W trakcie naszej pracy dbam o Twoje poczucie bezpieczeństwa i zachowuję pełną dyskrecję – tylko wtedy poczujesz się swobodnie – na zajęciach ze mną i później na scenie.

I najważniejszą decyzję pozostawiam Tobie – Ty wybierasz, jak długo i jak intensywnie będziesz pracować.

Jeżeli chcesz mówić tak, aby inni słuchali z zaciekawieniem,
napisz do mnie i umów się na:

30-minutową bezpłatną konsultację online

MOJA ŚCIEŻKA

Moja droga zawodowa jest niezbyt oczywista.

Od 2019 roku wspieram innych jako holistyczny trener wystąpień publicznych i głosu – pomagam im uwolnić się od blokady przed mówieniem przed szerszą publicznością i umożliwiam im mówić swobodnie, ciekawie, tak aby odbiorcy słuchali ich z zainteresowaniem.

W 2017 roku wydałam książkę dźwiękową dla dzieci, którą sama wymyśliłam, wydałam, a także wcieliłam się w rolę lektora i nagrałam do niej dźwiękową wersję wiersza Aleksandra Fredry “Paweł i Gaweł”.

Każdy jest zdolny do mówienia przed innymi. Sukces Twojego wystąpienia zależy od właściwego przygotowania, trenowanej pewności siebie i akceptacji – siebie i swojego głosu. Kiedy zaprzyjaźnisz się ze sobą i zajmiesz się swoim głosem, zaczniesz wypowiadać się swobodnie i z pasją – na scenie, przy świątecznym obiedzie czy na webinarze.

MOJE ŹRÓDŁA

stąd czerpię:

Jestem wdzięczna:

Moim Rodzicom: Mamie, która obudziła we mnie pasję do recytowania, jako pierwsza wcisnęła przycisk “nagrywaj”, kiedy miałam 3 lata i uwieczniła mój pierwszy występ; Tacie, który kupił mi pierwszą kamerę.

Moim nauczycielkom z dzieciństwa: pani Eli, pani Marzenie, pani Agnieszce i pani Joli – nauczyły mnie zwracać uwagę na mocne strony i talenty drugiego człowieka i pokazały, jak czerpać radość z przekazywania wiedzy,

Panu Radkowi – mojemu promotorowi z Akademii Pedagogiki Specjalnej, który nieustannie pobudzał mnie do myślenia i nie dawał gotowych rozwiązań,

Pawłowi Domagale za jego teksty piosenek, które są pełne prawdy, szczerości i romantyzmu,

Oldze Kozierowskiej, za jej webinar o tym, jak polubić tremę, i że bez akceptacji siebie nie można osiągać swoich celów,

Prowadzącym kurs lektorski w Studiu Melange – uwierzyliście we mnie i dzięki Wam poczułam, że mogę być sobą i robić to, co naprawdę lubię,

Hance Bielickiej – za zabawne teksty, za szybkość mówienia, za to, że na każdy temat miała coś do powiedzenia, nie krępowała się krytykować swojego wyglądu ani charakteru i miała do siebie ogromny dystans.

Ze mną zaczniesz mówić swobodnie i zrobisz niezapomniane wrażenie swoim wystąpieniem - na webinarze, konferencji i szkoleniu.
Zobacz, jak mogę Ci pomóc!

Umów się ze mną zostawiając do siebie kontakt za pomocą poniższego formularza. 

Na pewno do Ciebie odpiszę lub oddzwonię!